WiiSDA zaprasza do udziału w poznańskim Motor Show (30 marca – 2 kwietnia)

WiiSDA zaprasza do udziału w poznańskim Motor Show (30 marca – 2 kwietnia)

Wygraj dzienny bilet na Poznań Motor Show

Poznań Motor Show w ostatnich latach stał się istotnym wydarzeniem dla całej branży motoryzacyjnej. Jest to jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Europie Środkowej. Odwiedzający zobaczą bogatą ekspozycję samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych i ciężarówek.

Poznań Motor Show to wyjątkowe wydarzenie przeznaczone dla wszystkich miłośników motoryzacji. Skupia najlepsze marki z całego świata.

O wydarzeniu

Poznańskie targi motoryzacyjne oraz spotkanie z WiiSDA w ramach „Meet & Greet” odbędą się w dniach 30 marca – 2 kwietnia. Nasz zespół już po raz drugi bierze udział w tym wydarzeniu.

W zeszłym roku spotkaliśmy wielu doświadczonych profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. Trzech z nich uczestniczyło w naszym „Meet & Greet” oraz zostało zaproszonych na rekrutację. Każdy z nich dostał nową możliwość rozwoju i obecnie pracują oraz mieszkają w Norwegii.

Zapraszamy na spotkanie:

  • Mechaników/techników samochodowych
  • Mechaników/techników samochodów ciężarowych i autobusów
  • Blacharzy samochodowych
  • Lakierników samochodowych

Na targach będziemy mieli swoje stoisko, gdzie każdy odwiedzający otrzyma:

  • Prezentację branży motoryzacyjnej w Norwegii
  • Możliwość spotkania z osobistym rekruterem
  • Materiały na temat pracy, życia i możliwości jakie daje norweski rynek pracy
Poznan motor show

Po spotkaniu „Meet & Greet” odbędzie się również spotkanie rekrutacyjne z możliwością zaproszenia na oficjalną rozmowę kwalifikacyjną. Pamiętaj, aby przygotować swoje CV, które możesz stworzyć klikając na https://wiisda.eu/apply-now/.

Prezent od WiiSDA

10 szczęśliwców będzie miało możliwość wygrania biletu na Poznań Motor Show. Aby wziąć udział w loterii i wygrać zaproszenie należy:

  • Być mechanikiem/technikiem, blacharze lub lakiernikiem samochodowym dowolnego typu pojazdów (z dyplomem ukończenia szkoły i minimum 3-letnim doświadczeniem)
  • Przesłać swoje CV lub stworzyć je na naszej stronie internetowej https://wiisda.eu/apply-now/

Jedna osoba może wygrać jeden bilet

O Norwegii

Norwegia jest jednym z najbardziej stabilnych ekonomicznie i politycznie krajów w Europie i na świecie. Dla specjalistów kierunków motoryzacyjnych z odpowiednim wykształceniem profilowym i doświadczeniem zawodowym czeka ekscytująca przyszłość związana z pracą i życiem w Norwegii.

Pracownicy w Norwegii mają jedne z najlepszych wynagrodzeń i świadczeń w Europie i na świecie, co przyczynia się do doskonałej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

Norwegowie cieszą się drugim co do wielkości PKB na mieszkańca wśród krajów europejskich. Obecnie Norwegia jest drugim najbogatszym krajem świata pod względem wartości pieniężnej.

Udostępnij artykuł
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najświeższe informacje