Jak pracujemy

Norwegian flag
 1. Aplikuj teraz

  Aplikuj i prześlij swoje CV
  Wypełnij formularz zgłoszeniowy i kliknij przycisk Aplikuj teraz, aby założyć konto WiiSDA. Zaloguj się do swojego profilu i prześlij istniejące CV lub utwórz nowe, aby rozpocząć proces.

 2. INTERVIEW

  Rozmowa z konsultantem ds. rekrutacji
  Po pomyślnym przesłaniu CV skontaktujemy się z Tobą i umówimy rozmowę z jednym z naszych konsultantów ds. rekrutacji.

 3. Weryfikacja

  Weryfikacja zatwierdzenia dokumentów
  Na tym etapie przejrzymy Twoje CV i wszelkie inne dokumenty służbowe oraz inne informacje, o które poprosiliśmy. Jeśli Twoje dokumenty spełniają wymagania, możesz otrzymywać oferty pracy i wykonać kolejny krok.

 4. Oferta pracy

  Oferta pracy i przelot do Norwegii
  Jak tylko znajdziemy Tobie pracę zgodną z Twoimi umiejętnościami i doświadczeniem, jesteś gotowy do podjęcia pracy. Witamy w Norwegii i zespole WiiSDA!


Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy

Ewa Hasuik

Falirma godna polecenia. Miałam przyjemność rozmawiać z Panem Davidem. Bardzo miły, rzetelny. Wszystko jasno potrafi wyjaśnić a rozmowa to czysta przyjemność. Jeżeli są jakieś pytania czy wątpliwości zawsze można się z nim kontaktować. Zawsze służy pomocą. Naprawdę polecam

Dariusz N.

Moją przygodę z Norwegią rozpocząłem w zeszłym roku w maju dzięki WiiSDA. Na początku było trochę spraw papierkowych, ale później wszystko potoczyło się bardzo szybko. Po przybyciu na miejsce zostałem przywitany przez pracodawcę, który miał już przygotowane wszystkie papiery do załatwienia spraw urzędowych z opisem po polsku co w jakiej kolejności załatwić od Pani Kasi. W warsztacie zostałem przywitamy bardzo serdecznie, co mnie pozytywnie zaskoczyło jestem już z nimi od 1,5 roku. Z pracy i pobytu w Norwegii jestem bardzo zadowolony.

Najczęściej zadawane pytania

Proces rekrutacji może trwać od tygodnia do kilku miesięcy. Czas trwania zależy od Twoich dokumentów i aktualnych ofert pracy. Ale nie martw się, pomożemy Ci w tym czasie i dołożymy wszelkich starań, aby przyspieszyć ten proces.

Bezpłatny system opieki zdrowotnej i edukacji dla Ciebie i Twojej rodziny, bardzo dobra równowaga między życiem zawodowym a prywatnym, wysokie zarobki i bezpieczna przyszłość.

Aby rozpocząć proces, wypełnij formularz z infiormacjami o Tobie. Po wypełnieniu formularza jeden z naszych konsultantów ds. rekrutacji skontaktuje się z Tobą i wyjaśni dalsze kroki.

Tak, możesz przewieźć rodzinę, ale radzimy przeprowadzić się do Norwegii samodzielnie na okres próbny 6 miesięcy i zdobyć doświadczenie w życiu i pracy w kraju przed przywiezieniem rodziny.

Dokładna wysokość wynagrodzenia zależy od kilku czynników, takich jak poziom wykształcenia, doświadczenie i lokalny poziom wynagrodzenia w każdej części kraju, ale gwarantujemy wszystkim pracownikom płacę minimalną w wysokości 220,00 NOK za godzinę.

Aby ubiegać się o pracę, potrzebujesz CV, które możesz stworzyć na naszej stronie, dyplomu potwierdzającego Twoje umiejętności, prawa jazdy i kilku innych dokumentów, z którymi Ci pomożemy.

Jeśli jesteś doświadczonym profesjonalistą z branży motoryzacyjnej, i chcesz poprawić jakość swojego życia i znaleźć idealną pracę z zachowaniem równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, to jesteśmy dla Ciebie właściwym wyborem.