O nas

Norwegian flag

Praca, która napędza życie

Atrakcyjne miejsca pracy w branży motoryzacyjnej
WiiSDA zapewnia interesujące możliwości pracy, dla utalentowanych osób z branży motoryzacyjnej. Chcemy przyciągnąć zmotywowanych, pracowitych i wykształconych ludzi z całego świata i przedstawić im zalety i możliwości pracy i życia w Norwegii.

Work Supply jobs in Norway

Witamy w Norwegii

Życie w Norwegii pozwala nam doświadczyć wszystkich jej cudów natury i korzyści. Chcemy się tym podzielić z innymi doświadczonymi i ciężko pracującymi profesjonalistami z branży motoryzacyjnej. Oferując skuteczny, szybki oraz bezpieczny sposób na poprawę swojego życia jak i kariery. Wspieramy Cię w osiagnieciu równowagi pomiedzy praca, a życiem prywatnym, zapewniając godną przyszłości całej twojej rodzinie. Norwegia jest jednym z najbardziej stabilnych gospodarczo i politycznie krajów w Europie jak i świata. Obecnie istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów związanych z naprawami samochodów. Z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem zawodowym w tej branży jesteś w stanie osiągnąć sukces, i masz satysfakcjonująca przyszłości w pracy i życiu w Norwegii.

Historia WiiSDA

WiiSDA (ówczesne Work Supply AS) została założona w roku 2008 i stała się pierwszą i jedyną firmą rekrutującą specjalizującą się w rynku motoryzacyjnym w Norwegii. Poprawiamy życie i oferujemy dogodną przyszłość naszym kandydatom jak i ich rodzinom. Wierzymy, że każdy zasługuje na taką samą szansę na sukces.
 • 2008

  Firma WiiSDA została założona jako Work Supply AS przez Håkon Bergsland i stała się pierwszą i jedyną firmą rekrutującą specjalizującą się w rynku motoryzacyjnym w Norwegii.

 • 2012

  Dodatkowymi do naszej głównej siedziby w Bergen ( Norwegia) WiiSDA
  także otworzył biura w Londynie ( Wielka Brytania), Szczecinie ( Polska), i Budapeszcie ( Węgry)

 • 2014

  Zostaliśmy zatwierdzeni, jako oficjalny partner rekrutacyjny dla Bartel O, Steen- Norway’s jedynego autoryzowanego importera marki Mercedes- Benz, Kia, Peugeot, Citroen, Smart i Opel.

 • 2016

  WiiSDA ( US ) otworzył w Nowym Jorku nasze 5- piąte międzynarodowe biuro rekrutacyjne, uzupełniając nasze dotychczasowe siedziby w Polsce, Wielkiej Brytanii, Węgrzech, Hiszpanii i Bałkanach.

 • 2017

  Annette Bergsland Rognstand przejęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego WiiSDA dołączając do swojego ojca Håkon i brata Erika aby utrzymać firmę jako rodziną i nowoczesną.

 • 2018

  Dziesięciolecie powstania naszej firmy WiiSDA może pochwalić się sukcesem jakim jest stworzenie miejsc pracy dla więcej niż 700 ludzi z ponad 40 różnych narodowości.

 • 2019

  WiiSDA jako pierwsza firma rekrutacyjna w Norwegii oferuje długoterminowe kontrakty pracy, jako główna reguła dla wszystkich swoich pracowników.

 • 2021

  Uruchomienie portalu rekrutacyjnego.

 • 2022

  Organizacja pierwszego spotkania rekrutacyjnego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

 • 2023

  Zmieniliśmy nazwę firmy na WiiSDA AS i świętowaliśmy 15-lecie działalności.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ WiiSDA

Jesteśmy firmą rodzinna, tworzymy naszą firmę z misją budowania lepszych możliwość dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. Zmiana miejsca pracy, życia nie jest łatwa, lecz my dbamy o naszych pracowników i ich dobro z tą myślą oferujemy bezprecedensowe serwis jak i korzyści wynikające z pracy i przeprowadzki do Norwegii. Aby to pozytywne doświadczenie było jednym z wielu jakie jakie napotkasz na swojej nowej drodze.
Hakon

Håkon Bergsland
CEO

annette

Annette Rognstad
Dyrektor Zarządzająca

Team worksupply

Erik Bergsland
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Team worksupply

Marianne Solberg
Księgowość

Team worksupply

Kasia Kilikowska
HR Manager

Team worksupply

Anto Andrijanić
Rekrutacja

Team worksupply

Dawid Ratajczyk
Rekrutacja

Antonia

Antonia Šeremet Barić
Website & Marketing Manager

Ewa Hasuik

Falirma godna polecenia. Miałam przyjemność rozmawiać z Panem Davidem. Bardzo miły, rzetelny. Wszystko jasno potrafi wyjaśnić a rozmowa to czysta przyjemność. Jeżeli są jakieś pytania czy wątpliwości zawsze można się z nim kontaktować. Zawsze służy pomocą. Naprawdę polecam

Dariusz N.

Moją przygodę z Norwegią rozpocząłem w zeszłym roku w maju dzięki WiiSDA. Na początku było trochę spraw papierkowych, ale później wszystko potoczyło się bardzo szybko. Po przybyciu na miejsce zostałem przywitany przez pracodawcę, który miał już przygotowane wszystkie papiery do załatwienia spraw urzędowych z opisem po polsku co w jakiej kolejności załatwić od Pani Kasi. W warsztacie zostałem przywitamy bardzo serdecznie, co mnie pozytywnie zaskoczyło jestem już z nimi od 1,5 roku. Z pracy i pobytu w Norwegii jestem bardzo zadowolony.

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy