Kontakt

Norwegian flag

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktui sie przez e-mail lub telefon, a udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania dotyczace pracy i zycia w Norwegii.

INFORMACJE KONTAKTOWE

Najczęściej zadawane pytania

Proces rekrutacji może trwać od tygodnia do kilku miesięcy. Czas trwania zależy od Twoich dokumentów i aktualnych ofert pracy. Ale nie martw się, pomożemy Ci w tym czasie i dołożymy wszelkich starań, aby przyspieszyć ten proces.

Bezpłatny system opieki zdrowotnej i edukacji dla Ciebie i Twojej rodziny, bardzo dobra równowaga między życiem zawodowym a prywatnym, wysokie zarobki i bezpieczna przyszłość.

Aby rozpocząć proces, wypełnij formularz z infiormacjami o Tobie. Po wypełnieniu formularza jeden z naszych konsultantów ds. rekrutacji skontaktuje się z Tobą i wyjaśni dalsze kroki.

Tak, możesz przewieźć rodzinę, ale radzimy przeprowadzić się do Norwegii samodzielnie na okres próbny 6 miesięcy i zdobyć doświadczenie w życiu i pracy w kraju przed przywiezieniem rodziny.

Dokładna wysokość wynagrodzenia zależy od kilku czynników, takich jak poziom wykształcenia, doświadczenie i lokalny poziom wynagrodzenia w każdej części kraju, ale gwarantujemy wszystkim pracownikom płacę minimalną w wysokości 220,00 NOK za godzinę.

Aby ubiegać się o pracę, potrzebujesz CV, które możesz stworzyć na naszej stronie, dyplomu potwierdzającego Twoje umiejętności, prawa jazdy i kilku innych dokumentów, z którymi Ci pomożemy.

Jeśli jesteś doświadczonym profesjonalistą z branży motoryzacyjnej, i chcesz poprawić jakość swojego życia i znaleźć idealną pracę z zachowaniem równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, to jesteśmy dla Ciebie właściwym wyborem.