Czy szczerość może pomóc ci zdobyć pracę w branży motoryzacyjnej?

Czy szczerość może pomóc ci zdobyć pracę w branży motoryzacyjnej?

A może szczerość zrujnuje Twoje szanse na sukces?

Work Supply jest jedyną agencją rekrutacyjną w Norwegii, która specjalizuje się w rekrutacji w branży motoryzacyjnej, i to już od ponad 15 lat. Oferujemy zarówno naszym kandydatom, jak i naszym klientom usługi najwyższej jakości.

Cały nasz biznes opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach i zaufaniu. Nasza reputacja jest zawsze w cenie. Jeśli Work Supply przesadzi z obietnicami i nie wywiąże się z nich, stracimy zaufanie. Dlatego nie mogę przecenić tego, jak ważna jest prawdomówność kandydata – mówi Erik Bergsland, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Work Supply w Norwegii.

Podjęcie decyzji o karierze w branży motoryzacyjnej w Norwegii oznacza dla Ciebie dużą zmianę. Oznacza również podjęcie ryzyka, ponieważ:

 • Rezygnujesz z dotychczasowej pracy
 • Przeprowadzla wiąże się z kosztami finansowymi, takimi jak podróż i wiza (tylko obywatele spoza UE)
 • Musisz dostosować się do nowej kultury
 • Nauka nowych metod pracy w autoryzowanym serwisie jest wyzwaniem

Bezproblemowa i udana przeprowadzka dla Ciebie

Work Supply wie, że zmiana życia i kontynuowanie kariery motoryzacyjnej w Norwegii ma ogromny wpływ na Twoje życie i finanse. Dlatego robimy wszystko, aby był to bezstresowy proces.

Work Supply inwestuje również wiele czasu i pieniędzy, aby zapewnić Ci sprawną i udaną przeprowadzkę.

My:

 • Załatwiamy wszystkie Twoje formalności od pozwolenia na pracę i pobyt, po rejestrację podatkową
 • Ubezpieczenie od wypadków przy pracy
 • Ubezpieczamy od wypadków w czasie wolnym
 • Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie zakwaterowanie i pokryjemy depozyt (zwykle 3-miesięczny czynsz)
 • Opłacimy Twój 1-miesięczny czynsz. Zwracasz dopiero po otrzymaniu pierwszej pensji
 • Oferujemy bezpłatny kurs języka norweskiego i płacimy 50% za drugi kurs języka norweskiego
 • Spotkamy się z Tobą na lotnisku w dniu przyjazdu, niezależnie od miejsca i czasu przyjazdu
 • Spędzamy z Tobą do 2 dni roboczych, załatwiając wszystkie sprawy praktyczne po przyjeździe.

Oznacza to, że Work Supply inwestuje dużo czasu i pieniędzy we wszystkich swoich pracowników.

Work Supply nie chce, aby ludzie tracili swój czas i pieniądze, jeśli uważamy, że nie mają szans na sukces.  W trakcie procesu rekrutacji wyjaśniamy wszystkim kandydatom, że cenimy sobie uczciwość nie ma sensu mówić, że jesteś ekspertem w czymś, w czym się nie jest, ponieważ będzie to zweryfikowane w serwisie, gdy tylko rozpocznie się pracę w Norwegii.

Jeśli specjaliści z branży motoryzacyjnej kłamią na temat swoich umiejętności, w konsekwencji mogą stracić pracę. Dzieje się tak dlatego, że autoryzowany serwis zatrudnił kogoś z innymi umiejętnościami niż były obiecane i oczekiwane.

Niektórzy uważają, że dobrym pomysłem jest wyolbrzymianie swoich umiejętności i na przykład twierdzą, że są lepsi w naprawach elektrycznych lub pracach diagnostycznych niż w rzeczywistości. Jest to nie niedopuszczalne. 

Musimy tylko wiedzieć

Serwisy mają różne potrzeby, niektóre potrzebują ogólnego mechanika, a inne techników, którzy mają duże umiejętności diagnostyczne. A jeśli potrafisz wykonać każdą pracę w motoryzacji, od A – Z, to jeszcze lepiej. Jednak nie wszyscy kandydaci wiedzą wszystko! Nie każdy lubi wykonywać też wszystkie rodzaje prac. I to jest ok. My po prostu chcemy wiedzieć w czym kandydat jest dobry.

Im bardziej będziesz dostępny, otwarty i prawdziwy w kwestii swoich rzeczywistych umiejętności, zainteresowań i potrzeb rozwojowych, tym większe prawdopodobieństwo, że Work Supply znajdzie dla Ciebie wymarzoną pracę i idealnie dopasuje do Ciebie autoryzowany serwis w Norwegii.

Aby Work Supply mógł być najlepszą firmą na świecie w rekrutacji specjalistów z branży motoryzacyjnej do pracy w Norwegii, potrzebujemy prawdomówności naszych kandydatów.

Udostępnij artykuł
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najświeższe informacje