Nowy Rok – Dobry czas na rozpoczęcie nowego życia w Norwegii

Nowy Rok – Dobry czas na rozpoczęcie nowego życia w Norwegii

Od założenia firmy WiiSDA jednym z naszych głównych rynków jest Polska, do której wracamy od ostatnich 15 lat. Polscy pracownicy to jedni z najbardziej cenionych i pracowitych specjalistów w Norwegii.

W grudniu mamy zaplanowane spotkania rekrutacyjne w dwóch lokalizacjach:

Jeżeli nie możesz pojawić się na spotkaniu zapraszamy na rekrutację online. Aplikować można przez naszą stronę.

Dobry czas na rozpoczęcie nowego życia w Norwegii

„Mamy wiele inspirujących historii pracowników, którzy przeprowadzili się do Norwegii i pomyślnie zintegrowali w nowym miejscu pracy, a także przyjęli norweską kulturę i równowagę między pracą, a życiem prywatnym” — mówi Annette Rognstad, dyrektor zarządzająca WiiSDA.

Work Supply

Geograficznie Norwegia i Polska są blisko siebie, a wielu Polaków mieszkających w Norwegii bardzo często podróżuje do domu.

Nowy Rok to świetna okazja, aby rozpocząć wyzwanie związane ze zmianą pracy. WiiSDA jest tutaj po to, aby Ci pomóc to zrobić. Zatrudnimy mechaników, techników, blacharzy i lakierników samochodowych w całej Norwegii. Aplikując przez naszą nową stronę internetową jesteś o krok bliżej do wymarzonej pracy. Właściciele serwisów w Norwegii mają dostęp do bazy specjalistów, podgląd do Twojego profilu i doświadczenia. To właśnie Ty już wkrótce możesz otrzymać pracę w Norwegii.

mechanik serwisowy
Udostępnij artykuł
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najświeższe informacje