WiiSDA BĘDZIE W GDYNII ORAZ GDAŃSKU 15-16 LUTEGO.

WiiSDA BĘDZIE W GDYNII ORAZ GDAŃSKU 15-16 LUTEGO.

Nowy termin rekrutacji na Pomorzu!

WiiSDA ponownie w Polsce! Spotkaniw dla specialistów pracujących w branży motoryzacyjnej, którzy chcieli by podjąć pracę w Norwegii. Mechanicy samochodowy, mechanicy ciężarowi, blacharze oraz lakiernicy. Zapriszcie się na spotkanie już teraz!

Kliknij „Aplikuj teraz“ aby uzupełnić podstawowe informacje. Jeżeli masz CV załącz je. Jeden z naszych rekruterów skontaktuje się z Tobą. Udział w spotkaniu jest bazpłatny. Widzimy się:

Oferujemy bezpieczny oraz szybki sposób załatwienia formalności, abys mógł szybko rozpocząc swoją karierę w Norwegii.

O Norwegii

Norwegia, oficjalnie Królestwo Norwegii, jest krajem nordyckim w Europie Północnej, którego terytorium obejmuje zachodnią i najbardziej wysuniętą na północ część Półwyspu Skandynawskiego. W całej Norwegii występują atrakcyjne krajobrazy. Zachodnie wybrzeże południowej Norwegii i wybrzeże północnej Norwegii to jedne z najbardziej imponujących krajobrazów na świecie. National Geographic uznał norweskie fiordy za jedną z największych atrakcji turystycznych na świecie.

Norweskie wynagrodzenia i świadczenia

Pracownicy w Norwegii mają jedne z najlepszych wynagrodzeń i świadczeń w Europie i na świecie, co przyczynia się do zachowania równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Norwegowie cieszą się drugim co do wielkości PKB na mieszkańca wśród krajów europejskich. Obecnie Norwegia jest drugim najbogatszym krajem na świecie pod względem wartości pieniężnej.

Udostępnij artykuł
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najświeższe informacje