Świadczenia dla specjalistów z branży motoryzacyjnej w Norwegii

Świadczenia dla specjalistów z branży motoryzacyjnej w Norwegii

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czego możesz się spodziewać po przyjeździe do Norwegii i co my, jako Twój nowy pracodawca, oferujemy w zakresie świadczeń?

WiiSDA doskonale rozumie, co to znaczy przeprowadzić się do obcego kraju. Rozpocząć nowe życie i pracę z dala od domu. Wszystko jest nowe. Wszystko jest obce. Może to brzmieć strasznie, ale pomyśl, że może to raczej oznaczać nowe i ekscytujące życie, pełne nowych możliwości, nowych miejsc, ludzi i przyjaciół. Jesteśmy tu po to, aby zapewnić Ci pomoc, której potrzebujesz, jesteśmy po to, aby Ci pomóc i podążać tą drogą razem z Tobą. Jesteśmy tu, aby okazać Ci nasze wsparcie i przywitać Cię w najlepszy sposób. Jakie są korzyści dla specjalistów branży motoryzacyjnej w Norwegii?

Zakwaterowanie

Rozumiemy, jak trudne może być dla każdego znalezienie nowego mieszkania w Norwegii, zwłaszcza jeśli trzeba to zrobić bez pomocy i wsparcia. Dlatego WiiSDA wychodzi naprzeciw i pomaga w najlepszy możliwy sposób:

 • WiiSDA znajduje dla Ciebie odpowiednie mieszkanie – angażujemy Cię w ten proces, omawiamy możliwości i dostępność różnych opcji na rynku
 • Pokrywamy kaucję (zwykle w wysokości 3-miesięcznego czynszu)
 • WiiSDA opłaca czynsz za pierwszy miesiąc z góry (Ty, jako nasz pracownik, płacisz za mieszkanie z pierwszej pensji z miesięcznym opóźnieniem; nie musisz mieć oszczędności na pokrycie czynszu z góry)
 • WiISDA wyposaża mieszkanie w podstawowe rzeczy – wiele mieszkań do wynajęcia w Norwegii jest nieumeblowanych. Rozumiemy, że wprowadzenie się do umeblowanego mieszkania, wyposażonego we wszystkie podstawowe rzeczy potrzebne do rozpoczęcia nowego życia w Norwegii, ma ogromne znaczenie. Upewnimy się, że masz łóżko, sofę, sprzęt kuchenny, pralkę, szafę, stół kuchenny i krzesła oraz wszystkie drobne urządzenia kuchenne niezbędne do przygotowania posiłku. Możesz chociaż zabrać ze sobą swój ulubiony kubek do kawy???? wszystko inne, czego potrzebujesz, będzie na Ciebie czekać.
accomodation Norway

Artykuły pierwszej potrzeby, które ułatwią Ci życie

Myślimy o Tobie jak o najmilej widzianym gościu, nowym członku naszej rodziny WiiSDA. Chcemy, abyś czuł się bezpiecznie, mile widziany i bezstresowo. Małe rzeczy robią różnicę. Dlatego też WiiSDA dba o to, by w dniu Twojego przyjazdu zapewnić Ci następujące udogodnienia:

 • Odbiór osobisty z lotniska w dniu przyjazdu
 • Odprowadzenie do mieszkania
 • Towarzyszenie w krótkim wprowadzenia i zwiedzaniu okolicy
 • Podstawowe artykuły spożywcze w lodówce
 • Miesięczna karta autobusowa, jeśli jest potrzebna
 • Karta telefoniczna na start z opłatą za pierwszy miesiąc
 • Zorganizowanie wszystkich formalności niezbędnych do procesu rejestracji na policji, w urzędzie skarbowym i na poczcie

Nauka języka jest bardzo ważna. Jest tak samo ważna dla każdego pracownika, jak i dla miejsca pracy, w którym będzie się rozwijać. Zachęcamy wszystkich do nauki i chcemy dać naszym pracownikom możliwość nauki języka norweskiego. Dlatego organizujemy i opłacamy pierwszy kurs języka norweskiego. Udzielamy również wskazówek i porad dotyczących bezpłatnych materiałów, kursów i aplikacji dostępnych w Internecie dla każdego. Wspieramy Cię w procesie nauki i kibicujemy Ci razem z miejscem pracy.

Uczestnictwo w kursie języka norweskiego nie tylko da Ci możliwość zbudowania solidnej znajomości języka, ale także pozwoli Ci poznać innych uczniów, którzy tak jak Ty przeprowadzili się do Norwegii, mieszkają tu i chcą stać się częścią społeczności.

Udostępnij artykuł
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najświeższe informacje