Zatrudnimy mechanika samochodowego marki Mercedes!

Submit your School Diploma and CV Aplikuj

Świetna okazja zawodowa dla doświadczonego mechanika samochodów dostawczych Mercedes!

Interesuje Cię kariera z konkurencyjnym wynagrodzeniem, równowagą między życiem zawodowym a prywatnym, stałą umową i możliwością rozwoju? Rozpocznij pracę w Norwegii. WiiSDA AS zatrudni doświadczonych mechaników w serwisie Mercedesa specjalizującego się w samochodach dostawczych. Aplikuj już teraz!

Obowiązki zawodowe:

Jako mechanik samochodów dostawczych Mercedes będziesz odpowiedzialny za naprawę, serwis oraz konserwację pojazdów samochodowych.

Obowiązki:

  • Ogólne naprawy mechaniczne
  • Serwis i konserwacja
  • Diagnostyka komputerowa

O rejonie:

  • Okolica wspierająca aktywny styl życia
  • Czysta woda, świeże powietrze – miejsce przyjazne dla rodzin!

Cechy osobiste:

  • Niezależność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na naukę nowych technologii
  • Skupienie na jakości i wydajności

Wymagane kwalifikacje:

  • Dyplom mechanika samochodowego
  • Doświadczenie w pracy z samochodami dostawczymi marki Mercedes będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa wiedza z zakresu diagnostyki komputerowej
  • Min. 3 lata aktualnego doświadczenia
  • Ważne prawo jazdy: B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stały kontrakt
  • Długoterminową perspektywę zatrudnienia (powyżej 2 lat)
  • Norweskie wynagrodzenie i benefity
  • Świetną równowagę między życiem zawodowym a prywatnym (37,5 godzin tygodniowo)
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania - brak czynszu do pierwszej wypłaty
  • Pozwolenie na pracę/wizę, rejestrację podatkową, ubezpieczenie od wypadków
  • Poufność - nigdy nie kontaktujemy się z Twoim obecnym pracodawcą

WiiSDA zapewnia ciekawe możliwości pracy dla utalentowanych osób z branży motoryzacyjnej. Chcemy przyciągnąć zmotywowanych, pracowitych i wykształconych ludzi z całego świata i przedstawić im zalety pracy i życia w Norwegii.

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną - z misją tworzenia możliwości zmieniających życie dla specjalistów z branży motoryzacyjnej. WiiSDA została założona w 2008 roku i stała się pierwszą - i jedyną - firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rynku motoryzacyjnym w Norwegii. Poprawiamy życie i przyszłość nie tylko naszych kandydatów, ale także ich rodzin.

Kandydatom z UE, jak i spoza niej oferujemy bezproblemowy i skuteczny proces rekrutacji, który ułatwia złożenie aplikacji, znalezienie idealnej pracy i przeprowadzkę do Norwegii.

O Norwegii

Norwegia, oficjalnie Królestwo Norwegii, to kraj nordycki w Europie Północnej, którego terytorium lądowe obejmuje zachodnią i najbardziej wysuniętą na północ część Półwyspu Skandynawskiego.

W całej Norwegii można znaleźć atrakcyjne krajobrazy. Zachodnie wybrzeże południowej Norwegii i wybrzeże północnej Norwegii, to jedne z najbardziej imponujących krajobrazowo miejsc na świecie. National Geographic wymienił norweskie fiordy jako jedną z największych atrakcji turystycznych na świecie.

Norweskie wynagrodzenie i benefity

Pracownicy w Norwegii mają jedne z najlepszych wynagrodzeń i świadczeń w Europie i na świecie, co przyczynia się do zachowania doskonałej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Norwegowie cieszą się drugim co do wielkości PKB na mieszkańca wśród krajów europejskich. Obecnie Norwegia jest drugim najbogatszym krajem świata pod względem wartości pieniężnej.

Wypełnij poniższy formularz, aby dołączyć do puli kandydatów Work Supply i uzyskać sugestie dla pracodawców jako idealne dopasowanie do wymaganego stanowiska.