Zatrudnimy blacharzy samochodowych - nie wymagana znajomość języka angielskiego

Submit your School Diploma and CV Aplikuj

Rozpocznij pracę jako blacharz samochodowy od zaraz – nie wymagamy znajomości języka obcego.

Jesteś zainteresowany pracą za granicą z konkurencyjnym wynagrodzeniem, równowagą między życiem zawodowym a prywatnym, stałą umową i możliwością rozwoju? WiiSDA AS zatrudni doświadczonych blacharzy samochodowych (wiele wakatów) do pracy w Norwegii. Nie wymagamy znajomości języka angielskiego. Aplikuj już teraz!

Obowiązki:

  • Ocena uszkodzeń, usuwanie oraz naprawa
  • Demontaż i ponowny montaż elementów wykończeniowych oraz paneli wewnętrznych
  • Naprawa małych wgnieceń, dziur lub skorodowanych obszarów za pomocą masy szpachlowej
  • Montaż nowych/naprawionych paneli.
  • Przygotowanie do malowania – Szpachlowanie/piaskowanie i szlifowanie powierzchni

O okolicy:

  • Oferty dostępne w całej Norwegii
  • Duże miasta i małe miasteczka
  • Łatwy dostęp do lotnisk
  • Bliskość natury (góry i fiordy)
  • Lokalizacje przyjazne rodzinom

Cechy osobiste:

  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dbałość o szczegóły
  • Jesteś zorganizowany i wydajny
  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego/norweskiego, oczekujemy doskonalenia jednego z nich

Wymagane kwalifikacje:

  • Dyplom zawodowy w zawodzie blacharz samochodowy
  • Ważne prawo jazdy: B
  • Min. 3 lata aktualnego doświadczenia

Oferujemy:

  • Umowa na czas nieokreślony
  • Norweskie wynagrodzenia oraz świadczenia pracownicze
  • Doskonała równowaga pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym (37,5 godzin tygodniowo)
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania – brak opłat czynszu do pierwszej wypłaty
  • Pozwolenie na pracę / wiza, rejestracja podatkowa, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Poufność - nigdy nie kontaktujemy się z Twoim obecnym pracodawcą

WiiSDA oferuje możliwość zatrudnienia dla doświadczonych osób z branży motoryzacyjnej. Chcemy przyciągnąć zmotywowanych, pracowitych i wykształconych ludzi z całego świata i pokazać im zalety pracy i życia w Norwegii.

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, której misją jest tworzenie możliwości zmiany życia dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. WiiSDA zostało założone w 2008 roku i stało się pierwszą i jedyną firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rynku motoryzacyjnym w Norwegii. Poprawiamy życie i przyszłość nie tylko naszych kandydatów, ale także ich rodzin.

Zarówno dla kandydatów z UE, jak i spoza niej, oferujemy sprawny i skuteczny proces rekrutacji, który ułatwia  naszym kandydatom złożenie aplikacji, znalezienie idealnej pracy i przeprowadzkę do Norwegii.

O Norwegii

Norwegia, oficjalnie Królestwo Norwegii, jest krajem nordyckim w Europie Północnej, którego terytorium obejmuje zachodnią i najbardziej wysuniętą na północ część Półwyspu Skandynawskiego.

W całej Norwegii występują atrakcyjne krajobrazy. Zachodnie wybrzeże południowej Norwegii i wybrzeże północnej Norwegii, to jedne z najbardziej imponujących krajobrazów na świecie.

National Geographic uznał norweskie fiordy za jedną z największych atrakcji turystycznych na świecie.

Norweskie wynagrodzenia i świadczenia

Pracownicy w Norwegii mają jedne z najlepszych wynagrodzeń i świadczeń w Europie i na świecie, co przyczynia się do zachowania równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Norwegowie cieszą się drugim co do wielkości PKB na mieszkańca wśród krajów europejskich. Obecnie Norwegia jest drugim najbogatszym krajem na świecie pod względem wartości pieniężnej.

Prosimy o zapoznanie się z wymaganiami dotyczącymi zatrudnienia przed ubieganiem się o pracęPRZECZYTAJ TUTAJ

Wypełnij poniższy formularz, aby dołączyć do puli kandydatów Work Supply i uzyskać sugestie dla pracodawców jako idealne dopasowanie do wymaganego stanowiska.