Multibrand - Potrzebni technicy samochodowi / mechanicy. Zatrudniamy!

Submit your School Diploma and CV Aplikuj

Zatrudnimy doświadczonych mechaników samochodowych oraz certyfikowanych techników samochodowych

Rozpocznij pracę w autoryzowanych serwisach w Norwegii. Aplikuj teraz!

Obowiązki:

  • Diagnostyka komputerowa
  • Serwis, konserwacja
  • Ogólne naprawy mechaniczne i elektryczne

O okolicy:

  • Większe miasta i lokalizacje miejskie
  • Dobre połączenia lotnicze
  • Wszystkie lokalizacje oferują świetne możliwości rekreacji
  • Aktywny tryb życia (wędkarstwo, sport, turystyka, narciarstwo itp.)

Cechy osobiste:

  • Samodzielność
  • Długoterminowa perspektywa pracy (2+ lata)
  • Koncentracja na produktywności i jakości
  • Możliwość pracy z najnowszą technologią

Wymagane kwalifikacje:

  • Dyplom mechanika samochodowego, technika lub mechatronika
  • Ważne prawo jazdy: B
  • Min. 3 lata aktualnego doświadczenia.

Oferujemy:

  • Umowa na czas nieokreślony
  • Norweskie wynagrodzenia oraz świadczenia pracownicze
  • Doskonała równowaga pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym (37,5 godzin tygodniowo)
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania – brak opłat czynszu do pierwszej wypłaty
  • Pozwolenie na pracę / wiza, rejestracja podatkowa, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Poufność - nigdy nie kontaktujemy się z Twoim obecnym pracodawcą

WiiSDA oferuje interesujące możliwości pracy dla utalentowanych osób z branży motoryzacyjnej. Chcemy przyciągnąć zmotywowanych, pracowitych i wykształconych ludzi z całego świata i zapoznać ich z zaletami pracy i życia w Norwegii.

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, której misją jest tworzenie możliwości zmiany życia dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. WiiSDA zostało założone w 2008 roku i stało się pierwszą i jedyną firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rynku motoryzacyjnym w Norwegii. Poprawiamy życie i przyszłość nie tylko naszych kandydatów, ale także ich rodzin.

Zarówno dla kandydatów z UE, jak i spoza niej, oferujemy sprawny i skuteczny proces rekrutacji, który ułatwia potencjalnym kandydatom złożenie aplikacji, znalezienie idealnej pracy i przeprowadzkę do Norwegii.

O Norwegii

Norwegia, oficjalnie Królestwo Norwegii, jest krajem nordyckim w Europie Północnej, którego terytorium obejmuje zachodnią i najbardziej wysuniętą na północ część Półwyspu Skandynawskiego.

W całej Norwegii występują atrakcyjne krajobrazy. Zachodnie wybrzeże południowej Norwegii i wybrzeże północnej Norwegii to jedne z najbardziej imponujących krajobrazów na świecie. National Geographic uznał norweskie fiordy za jedną z największych atrakcji turystycznych na świecie.

Norweskie wynagrodzenia i świadczenia

Pracownicy w Norwegii mają jedne z najlepszych wynagrodzeń i świadczeń w Europie i na świecie, co przyczynia się do zachowania równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Norwegowie cieszą się drugim co do wielkości PKB na mieszkańca wśród krajów europejskich. Obecnie Norwegia jest drugim najbogatszym krajem na świecie pod względem wartości pieniężnej.

Wypełnij poniższy formularz, aby dołączyć do puli kandydatów Work Supply i uzyskać sugestie dla pracodawców jako idealne dopasowanie do wymaganego stanowiska.