Mechanik / Technik samochodów ciężarowych MAN poszukiwany do pracy w Norwegii

Submit your School Diploma and CV Aplikuj

Autoryzowany serwis MAN w Norwegii poszukuje mechaników z dobrą znajomością diagnostyki.

Jako mechanik samochodów ciężarowych będziesz odpowiedzialny za naprawę i diagnostykę. Interesuje Cię kariera z dobrym wynagrodzeniem, równowagą pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, stała umowa i możliwość rozwoju? Złóż aplikację już teraz i rozpocznij pracę w Norwegii. Zatrudniamy! Interesuje Cię wspaniała kariera z doskonałym wynagrodzeniem, równowagą pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, stała umowa i możliwość rozwoju? Złóż aplikację już teraz i rozpocznij pracę w Norwegii.

Obowiązki:

Jako mechanik samochodów ciężarowych MAN przyczynisz się do dalszego sukcesu serwisu samochodów ciężarowych MAN w Norwegii, zapewniając profesjonalną i niezawodną konserwację, naprawy i serwis.

  • Naprawy mechaniczne, serwis i naprawy bieżące
  • Naprawy elektryczne
  • Diagnostyka komputerowa
  • Naprawy gwarancyjne i niezbędna dokumentacja

Lokalizacja:

  • Środkowa Norwegia
  • Piękna przyroda, okolica przyjazna rodzinie
  • Możliwość aktywnego trybu życia (wędkarstwo, sport, turystyka, narciarstwo itp.)

Wymagane kwalifikacje:

  • Dyplom mechanika samochodowego
  • Ważne prawo jazdy kategorii B
  • Min. 3 lata aktualnego doświadczenia
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z marką MAN

Cechy osobiste:

  • Samodzielność, ale także umiejętność pracy w zespole
  • Długoterminowa perspektywa zatrudnienia
  • Koncentracja na produktywności i jakości

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę
  • Norweskie wynagrodzenie i benefity
  • Doskonałą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym (37,5 godzin pracy tygodniowo)
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania
  • Pozwolenie na pracę, rejestracja podatkowa, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Szanujemy Ciebie i Twoją prywatność! Masz naszą gwarancję, że nigdy nie kontaktujemy się z Twoim pracodawcą, nie powiadomimy go, że szukasz nowej pracy.

WiiSDA oferuje interesujące możliwości pracy dla utalentowanych osób z branży motoryzacyjnej. Poszukujemy zmotywowanych, pracowitych i wykształconych ludzi z całego świata i chcemy zapoznać ich z zaletami pracy i życia w Norwegii.

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, której misją jest tworzenie możliwości zmiany życia dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. WiiSDA zostało założone w 2008 roku i stało się pierwszą i jedyną firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rynku motoryzacyjnym w Norwegii. Poprawiamy życie i przyszłość nie tylko naszych kandydatów, ale także ich rodzin.

Zarówno dla kandydatów z UE, jak i spoza niej, oferujemy sprawny i skuteczny proces rekrutacji, który ułatwia potencjalnym kandydatom złożenie aplikacji, znalezienie idealnej pracy i przeprowadzkę do Norwegii.

O Norwegii

Norwegia, oficjalnie Królestwo Norwegii, jest krajem nordyckim w Europie Północnej, którego terytorium obejmuje zachodnią i najbardziej wysuniętą na północ część Półwyspu Skandynawskiego.

W całej Norwegii występują atrakcyjne krajobrazy. Zachodnie wybrzeże południowej Norwegii i wybrzeże północnej Norwegii to jedne z najbardziej imponujących krajobrazów na świecie. National Geographic uznał norweskie fiordy za jedną z największych atrakcji turystycznych na świecie.

Norweskie wynagrodzenia i świadczenia

Pracownicy w Norwegii mają jedne z najlepszych wynagrodzeń i świadczeń w Europie i na świecie, co przyczynia się do zachowania równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Norwegowie cieszą się drugim co do wielkości PKB na mieszkańca wśród krajów europejskich. Obecnie Norwegia jest drugim najbogatszym krajem na świecie pod względem wartości pieniężnej.

Wypełnij poniższy formularz, aby dołączyć do puli kandydatów Work Supply i uzyskać sugestie dla pracodawców jako idealne dopasowanie do wymaganego stanowiska.