Warszawa, Łódź, Poznań- Rekrutacja 05. - 08. październik 2022

To attend the event, please apply

Aby wziąć udział w spotkaniu, musisz się zarejestrować 

APLIKUJ  

Przyjmujemy do pracy! Spotkania rekrutacyjne 05. - 08. października 2022 dla wszystkich specjalistów z branży motoryzacyjnej, chcących podjąć pracę i zamieszkać w Norwegii. 

Mechanicy, technicy, blacharze i malarze! Aplikuj teraz!

Rekrutacja - 05. - 08. października 2022, Warszawa, Łódź, Poznań, Polska

Dokładna data i miejsce rekrutacji zostanie potwierdzone później 

WiiSDA chce poznać Ciebie! Zapraszamy mechaników samochodowych, techników, blacharzy, lakierników do udziału w spotkaniu. Aplikuj teraz! Kliknij Aplikuj i zarejestruj się na spotkanie. Aby pojawić się na spotkaniu prześlij swoje CV lub skorzystaj z naszego kreatora CV online, wtedy nasz rekruter skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia i umówienia na konkretną godzinę. Czekamy na Ciebie.

Więcej o spotkaniu: 

  • Udział jest bezpłatny 
  • Nowa praca jest dostępna dla Ciebie, a nasz zespół pomoże Tobie przejść przez rozmowę kwalifikacyjną. 
  • Możesz zadawać pytania, spisz sobie je wcześniej 
  • Poznasz warunki oraz miejsce pracy, profity oraz inne Korzyści jakie związane pracą w Norwegii 

Kogo Zatrudniamy:  

  • Mechaników samochodowych / techników samochodowi
  • Mechaników samochodów ciężarowych
  • Blacharzy
  • Lakierników

Jak umówić się na interview: 

Prywatność: 

  • Szanujemy Ciebie! Masz naszą gwarancję, że nigdy nie kontaktujemy się z Twoim pracodawcą, nie powiadomimy go że szukasz nowej pracy.

Prosimy o zapoznanie się z wymaganiami dotyczącymi zatrudnienia przed ubieganiem się o pracę PRZECZYTAJ TUTAJ

Oferujemy legalny, skuteczny oraz szybki proces zatrudniania w oparciu o norweską umowę. Chcemy pomóc Tobie zdobyć nowe doświadczenia oraz poprawić jakoś Twojego życia. Ważne dla nas jest również to, abyś zachował równowagę pomiędzy pracą i czasem wolnym, czasem dla swojej rodziny oraz dla swojego hobby lub skorzystał na miejscu z opłaconego przez Nas kursu języka norweskiego.

Norwegia jest jednym z najbardziej stabilnych gospodarczo i politycznie krajów Europy i świata. Istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów branży samochodowej. Z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem zawodowym masz przed sobą możliwość zdobycia lepszej pracy i możliwość życia w Norwegii.

Informacje o COVID-19 – członkowie WiiSDA uczestniczący w spotkaniach rekrutacyjnych przestrzegają zasad dot. Covid 19 oraz są w pełni zaszczepieni.

Udostępnij to wydarzenie